לוגו קידום אתרים סאולייק

קידום אתרים להיות במקום הנכון ובזמן הנכון

שם המחבר מאת מערכת Seolike תאריך 26 באוקטובר 2016
קידום אתרים במקום הנכון

במחקר צרכני שנערך בישראל התגלה כי רוב מוחלט של הצרכנים הישראלים אינם רוכשים שום מוצר משמעותי או צורכים שירות כלשהו מבלי שהם ערכו השוואה באינטרנט לפני הרכישה של מוצר או הזמנה של שירות, כאשר תחילת הגלישה וחיפוש הצרכני באינטרנט מתחיל תמיד בגוגל –  מנוע החיפוש המוביל בעולם.

בואו לנצל את הכוח של גוגל – המקפצה שלכם בעסקים!

התעלמות מנתונים צרכניים אלו תהיה שגיאה חמורה, כל עסק כיום יכול לקבל עוד עשרות ומאות לקוחות בחודש בזכות פרסום עסקי נכון בגוגל. הלקוחות שלכם מחפשים את השירותים או המוצרים שלכם ברשת, האתר שלכם לא יתגלה להם בדרך מקרה, בשביל להיות היכן שהם מחפשים אתם צריכים להופיע בכל מילות המפתח הרלוונטיות שהלקוחות שלכם עשויים לחפש אתכם.

קידום אתרים בגוגל לפי מילות חיפוש

אנו מציעים לכם שירותי קידום אתרים בגוגל לפי מילות חיפוש רלוונטיות לתחום העיסוק שלכם, הקידום מתחיל לאחר חקירה מעמיקה של מילות  המפתח, ניתוח של הצרכים העסקיים שלכם, ופיתוח תוכנית פעולה לקידום האתר בהתאם לרמת התחרות, התקציב ונתונים מורכבים אחרים שאנו בודקים בזמן התכנון.

איך יודעים מה הלקוחות מחפשים?

כיום ישנו כלי ייחודי שגוגל פיתח לטובת עסקים המעוניינים לפרסם את העסק שלהם, הכלי הוא חינמי לחלוטין, והוא מאפשר לבדוק מילות מפתח על פי מספר החיפושים החודשיים (בממוצע), כמו כן ניתן לראות גם רעיונות למילות חיפוש נוספות מתחומים קשורים. באמצעות כלי זה אפשר להתחיל לגשש בתחום הפרסום העסקי שלכם בגוגל, אך רשימה מקצועית תתקבל רק אחרי ניתוח מורכב של איש מקצוע בכיר בתחום הקידום אתרים.

איך עולים לראש התוצאות במילות המפתח שבחרנו?

תפקידה של חברת קידום אתרים מתחילה להיות עצמאית בדיוק אחרי השלב בו החברה סכמה את רשימת מילות המפתח. בשלבים הבאים מקדמי אתרים מבצעים את הפעולות הבאות:

  • אופטימיזציה לאתר האינטרנט – התאמה מוחלטת של האתר לדרישות גוגל.
  • הוספת האתר לאינדקסים רלוונטיים.
  • בניית תשתית חברה ברשת.
  • שדרוג אופטימיזציה בהתאם לשינויי אלגוריתם של גוגל.
  • מעקב אחרי מתחרים ומילות חיפוש חדשות.

חברת קידום אתרים איכותית הינה חברה המספקת שירותי קידום ברמה הגבוהה ביותר ומסייעת ללקוח לגבש רשימת מילים מקצועית, ומבצעת את פעולות קידום האתר בשלבים הבאים בצורה יסודית. בחרו אך ורק בחברה בעלת הוכחות מעשיות ליכולות ולביצועים!

למעלה