לוגו קידום אתרים סאולייק

האם תוספי וורדפרס מספיקים לקידום?

שם המחבר מאת מערכת Seolike תאריך 15 בדצמבר 2016
תוספי וורדפרס לקידום

יוצא לי לא מעט לשמוע על אנשים שיש ברשותם אתר וורדפרס, וכשמגיעים לדבר על קידום הם אומרים משהו כמו 'אני מסודר, התקנתי את כל התוספים של הקידום'.

אנשים חושבים שתוספי הקידום הם כמו קסמים, ברגע שמתקינים אותם הם עושים את כל העבודה הנדרשת והאתר הולך להגיע לתוצאות הראשונות במהרה. האמת היא, שזה ממש לא כך. תוספי הקידום אפילו לא עושים חצי עבודה, הם רק עוזרים לכם לעשות את העבודה שאתם צריכים לעשות. אתם או מומחה קידום מטעמכם.

אז מה תוספי קידום עושים בעצם?

תוספים שונים עושים עבודות שונות, ישנם תוספים שמבצעים פעולות ספציפיות, למשל תוסף שיוצר עבורכם קובץ XML לסריקה על ידי מנועי החיפוש. תוסף אחר יבצע עבורכם אופטימיזציה של התמונות ותוסף אחר יהיה אחראי על נקודה מסוימת בהקשר של הרשתות החברתיות. כמובן שיש גם את התוספים הכוללים יותר בכל הקשור לקידום כמו למשל, תוסף Yoast.

תוסף Yoast מאפשר לכם לעשות שלל פעולות של קידום באתר שלכם. הוא יאפשר לכם לשנות כותרות ותיאור, הוא יתן לכם עצות לכתיבת תוכן טוב יותר, הוא יאפשר לכם לשנות את הפרטים של הפוסטים שלכם ברשתות החברתיות והוא יציג לכם עוד שלל אפשרויות כלליות. אך מה שאנשים לא מבינים הוא, שהתוספים האלו לא מבצעים את העבודה שלכם, אלא מכינים לכם את הקרקע. אתם אלו שצריכים לשנות את הכותרות, התיאורים והתוכן כדי שהוא יהיה אופטימלי לקידום.

אז מה צריך לעשות?

ראשית, השתמשו בתוספים היעילים לקידום ובדקו בכל האפשרויות שלהם מה אתם יכולים לעשות כדי לשפר את הקידום. האופציות שהתוספים מציעים נמצאות כדי שאתם תחליטו מה לעשות לגביהן.

בנוסף לכך, אל תשכחו שקידום אתר לא מתעסק רק בקוד של האתר או במילה אחת פה ושם, אלא שמלאכת קידום אתר כרוכה בכל כך הרבה רבדים שאף תוסף לא יכול לכסות הכל. יש לדעת איך לכתוב את התוכן נכון, יש לדעת לבצע בניית קישורים יעילה וכמובן לקדם את האתר גם באתרי אינטרנט חיצוניים וברשתות החברתיות.

בניית אתר וורדפרס שמותאם למנועי החיפוש, או שימוש בתוספים טובים לא עושים את העבודה עבורכם, הם רק מכינים את הקרקע לעבודה שתבוא.

למעלה