לוגו קידום אתרים סאולייק

מתלבט אם לעשות קידום אתרים ?

שם המחבר מאת מערכת Seolike תאריך 26 באוקטובר 2016
האם לעשות קידום

למה צריך לעשות בעצם קידום אתרים ? האם לא מספיק לבנות אתר ולפרסם אותו ? – אם אתם שואלים את השאלות האלו אתם בוודאי נמצאים בצומת דרכים ובהתלבטות לגבי קידום אתרים והגעתם למקום הנכון בו ננסה להסביר לכם מה זה קידום אתרים – מי צריך את זה ? למה זה טוב.

קידום אתרים זהו השם הספציפי לדחיפת האתר במנועי החיפוש השונים (אך בעיקר בגוגל ישראל) לתוצאות גבוהות במילות מפתח בעלות נפח חיפוש ותחרות. בגלל שכמעט לכל אחד יש היום אתר נוצר מצב וביקוש גבוה לתפיסת המקומות הראשונים בגוגל על מנת לקבל גולשים פוטנציאלים שרוצים לרכוש את השירות או המוצר הרצויים. נדמיין לעצמנו שאנחנו בהופעה של הזמר שאנחנו מעריצים ואנחנו יודעים שהזמר הולך לבחור מהקהל 10 אנשים שהוא יעלה לבמה וישיר להם או איתם שיר על פי בחירתם. איפה הייתם מעדיפים לשבת ? בשורות הראשונות או בשורות האחרונות ? או יותר נכון לשאול – מהו כמות האנשים הממוצעת שייבחרו מכל שורה ? התשובה על פי הסטטיסטיקה היא כזו :

רוב הסיכויים שמתוך 10 אנשים לפחות 5 מהם יילקחו מהשורה הראשונה עוד 3 יבחרו מהשורה השניה 2 ייבחרו מהשורה השלישית ולא בטוח שהוא יגיע לשורה הרביעית או החמישית בכלל.

אותו הדבר לגבי מחפשים פוטנציאלים המחפשים בגוגל. את רוב התעבורה מגוגל יקבלו התוצאות שממוקמות בעמוד הראשון בתוצאות הגבוהות. וככל שיש יותר חיפושים ביום כך הם יקבלו יותר חשיפה > שתוביל ליותר פניות > שיובילו לסגירות ורכישת המוצר או השירות. וכאשר מדובר בתחום עם נפח חיפוש גבוה ורמת יחס של סגירה ומחיר גבוהים – הרי מדובר בעסק שיכול לגדול בצורה משמעותית.

כל מומחה קידום אתרים יגיד לכם את הדברים האלו ויש בהן הרבה אמת ! על כן לא מספיק לבנות אתר ולחכות שיפנו אליכם אלא כדאי מאוד לעשות קידום אתרים מקצועי עם חברה שתנתח את האתר שלך ואת תחום פעילותה – תבדוק אילו מילות כדאי לדחוף ולהתאים את עצמה לתקציב שלכם על מנת כן לתת לכם לגדול בשוק האינטרנטי.

 

אנו בחרת SEOLIKE מבית לק"י שיווק באינטרנט מתמחים במתן פתרונות של קידום ושיווק אתרים ברחבי הרשת, אנו מתאימים את עצמנו לרוח החברה ולא מסתפקים בקידום אורגני אלא גם בשיווק והגברת חשיפה ככל הניתן לעסק על מנת לתפוס כמה שיותר גולשים פוטנציאלים – וכל זה במחירים שוברי שוק!

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר משתלמת ביותר לקידום ושיווק האתר שלכם !

למעלה