לוגו קידום אתרים סאולייק

בדקו אם האתר שלכם ידידותי למובייל

שם המחבר מאת מערכת Seolike תאריך 2 בדצמבר 2016
seolike-testing-tool

גם היום, עסקים רבים עדיין מחזיקים אתרי אינטרנט לא מותאמים למובייל. בשנים האחרונות גוגל עושה מאמצים כדי לקדם את כל עניין המובייל ולדאוג לכך שכל האתרים יהיו נוחים ונגישים בגלישה מהסלולרי ומהטאבלטים ויש לכך השפעה ישירה על תוצאות החיפוש, אך עדיין יש את אלו המתנדנדים ואולי לא מודעים למשמעות הדבר.

אם אתם מאלו שחוששים שהאתר שלכם לא מותאם לסלולרי עד הסוף ולא מעוניינים לפנות לעסקים בעלי אינטרס כדי לשאול "האתר שלי מותאם למובייל?" אולי כדאי לכם לנסות את הכלים המעולים שגוגל מציעה עבורכם.

אז אולי שמעתם על הכלי הישן של Google Insight שהוא כלי מעולה ופשוט שמספק לכם ציון וקצת מידע וגם יש את הכלי הנוסף שמספק מידע לגבי ידידותיות למובייל, אך למעשה לפני כמה חודשים גוגל השיקה כלי חדש שבודק את הידידותיות של האתר שלכם למובייל ומספק לכם נתונים מפורטים וברורים מאוד להבנה לגבי התצוגה והמהירות של האתר בנוסף לטיפים והערות לשיפור. נסו את הכלי החדש בעצמכם.

mobile-website-testing-tool

הכלי החדש נועד לבעלי עסקים ואפילו לאלו שלא מבינים כלל בתכנות ויוכלו לקבל נתונים על האתר שלהם בשפה ברורה ופשוטה. חווית השימוש בכלי היא מאוד נעימה ואף הצבעים – ירוק לטוב, כתום לבינוני ואדום לרע – מוסיפים מראה מודרני וגם מקלים על ההבנה.

למעלה